O nas

Poznaj naszą klinikę.

To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność móc zaprosić Państwa do moich gabinetów stomatologicznych Estetic-Dent. Moim zamierzeniem i jednocześnie życiowym marzeniem była chęć prowadzenia praktyki stomatologicznej, w której przywitam moich Pacjentów z uśmiechem, zapewnię im bezstresową atmosferę w kameralnych warunkach, bezbolesne leczenie, najwyższe kompetencje oraz odpowiedzialne nastawienie, a na koniec pożegnam ich z poczuciem satysfakcji dobrze wykonanej pracy. Jestem dumny, że mogę zapewnić moim Pacjentom kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną, gwarancję najwyższej jakości i długotrwałe efekty leczenia. Moje gabinety wyposażone są w nowoczesną aparaturę, dzięki której możliwe jest leczenie w sposób bezpieczny, bezbolesny i pod pełną kontrolą. Ponadto ja sam, jak i moi współpracownicy, nie ustajemy w ciągłym zdobywaniu wiedzy, doświadczenia i praktyk w zakresie szeroko rozumianej stomatologii estetycznej, implantologii, protetyki, endodoncji (leczenie kanałowe), ortodoncji oraz zabiegów higienizacyjnych, żeby nadążać za szybkim postępem w stomatologii. By móc oferować usługi najwyższej jakości, uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, zjazdach, sympozjach oraz kursach praktycznych.

Jesteśmy świadomi, iż każdy Pacjent obdarza nas zaufaniem, więc robimy wszystko by tego zaufania nie zawieść. W swojej pracy kładziemy ogromny nacisk na zdrowy i piękny uśmiech każdego naszego Pacjenta.

Przyjdź i przekonaj się sam! Będziesz oczarowany tym, co możemy dla Ciebie zrobić!


lek.stom. Krzysztof Paweł Stokłosa, właściciel Estetic-Dent


Miła atmosfera

Miła atmosfera

Zapewniamy Państwu miłą atmosferę. Leczenie odbywa się w komfortowych warunkach. W Estetic Dent dbamy o dobre samopoczucie pacjentów.

Innowacyjny sprzęt

Innowacyjny sprzęt

Zastosowanie nowoczesnej aparatury gwarantuje długotrwałe efekty leczenia.Wszystkie zabiegi prowadzone są bezboleśnie, z wykorzystaniem najnowszej techniki i materiałów.

umów wizytę