O nas

Pracuj w Estetic-Dent.

Jesteśmy świadomi, że o sukcesie gabinetów Estetic-Dent decydują nie tylko perfekcyjnie świadczone usługi zdrowotne, wyposażenie czy najnowocześniejsze technologie, lecz przede wszystkim pracujący w nich ludzie. Dlatego największą wartość dodaną są dla nas pracownicy o najwyższych kompetencjach i nastawieni na systematyczne uczenie się oraz podnoszenie własnych kwalifikacji. W związku z rozwojem nowej kliniki, będziemy poszukiwać specjalistów oraz lekarzy, rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Jeżeli chcesz wraz z nami budować przyszłość naszej nowej kliniki i nieść pomoc pacjentom, a także posiadasz pasję, determinację oraz odpowiednie kompetencje, dołącz do naszego zespołu i rozpocznij karierę w dynamicznie rozwijających się gabinetach.

Lekarze zainteresowani pracą w Estetic-dent zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail:  stoklosa@estetic-dent.pl


W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).
Miła atmosfera

Miła atmosfera

Zapewniamy Państwu miłą atmosferę. Leczenie odbywa się w komfortowych warunkach. W Estetic Dent dbamy o dobre samopoczucie pacjentów.

Innowacyjny sprzęt

Innowacyjny sprzęt

Zastosowanie nowoczesnej aparatury gwarantuje długotrwałe efekty leczenia.Wszystkie zabiegi prowadzone są bezboleśnie, z wykorzystaniem najnowszej techniki i materiałów.

umów wizytę