O nas

Poznaj nasze standardy.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny na miarę XXI wieku, jakim jest Estetic-Dent, to nie tylko specjalistyczna wiedza i miła obsługa, ale przede wszystkim nowe rozwiązania i technologie oraz profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości materiały stomatologiczne. Dzięki nim nasi lekarze są w stanie postawić trafną diagnozę oraz podjąć skuteczne, precyzyjne i bezpieczne leczenie na światowym poziomie.


Praca "na cztery ręce"

W naszych gabinetach Estetic-Dent większość zabiegów wykonywanych jest metodą „na cztery ręce”. Lekarzowi w pracy aktywnie pomaga wykwalifikowana asystentka stomatologiczna, a Pacjent przyjmowany jest w wygodnej dla Niego pozycji leżącej. Stała współpraca stomatologa z asystą czyni jego pracę bardziej efektywną i skraca czas pobytu osoby leczonej w gabinecie.

Materiały najwyższej jakości

To co wyróżnia gabinety Estetic-Dent to absolutna bezkompromisowość w doborze materiałów stomatologicznych, na jakich pracujemy. Wysoka jakość preparatów gwarantuje najwyższą trwałość naszej pracy. W naszych gabinetach nieustannie wprowadzamy nowoczesne materiały, tak aby zapewniać naszym Pacjentom dostęp do najnowszych i najlepszych rozwiązań.

Fotele stomatologiczne klasy PREMIUM

Jesteśmy świadomi, że wizyta u stomatologa to duży stres. W Estetic-dent rozumiemy jak ważny jest komfort Pacjenta podczas zabiegu, dlatego w naszych gabinetach rozsiądziecie się Państwo wygodnie na fotelach stomatologicznych firmy A-dec i Stern Weber – światowych liderów na rynku stomatologicznym. Unity te są nie tylko miękkie i wygodne, ale posiadają również nowoczesne rozwiązania diagnostyczne i gwarantują najlepsze warunki pracy podczas trwania zabiegu. Każdy fotel posiada kamerę wewnątrzustną oraz monitor LCD, dzięki czemu Pacjent widzi dokładnie stan swojego uzębienia oraz może śledzić proces leczenia.

Lupy stomatologiczne

Specjalistyczne lupy stomatologiczne to drugie oczy lekarza. Służą do pracy w powiększeniu i zapewniają większą dokładność i precyzję zabiegów. Zazwyczaj wykorzystujemy je w leczeniu zachowawczym i endodontycznym, gdyż zapewniają bardzo dobrą widoczność pola operacyjnego. Praca z wykorzystaniem lup skraca czas zabiegu i nie obciąża Pacjenta dodatkowymi kosztami.

Mikroskop zabiegowy

Większość zabiegów leczenia kanałowego w gabinetach Estetic-dent odbywa się przy użyciu mikroskopu zabiegowego, który umożliwia bardzo wysoką precyzję pracy, dzięki trójwymiarowym obrazom o dużej głębi ostrości oraz doskonałemu oświetleniu. Jego zastosowanie jest konieczne wszędzie tam, gdzie drobne detale decydują o powodzeniu przeprowadzonego zabiegu.

Radiocyfrografia zabiegowa przy fotelu

Fotele stomatologiczne w gabinetach Estetic-Dent wyposażone są w najnowszej generacji system radiowizjografii cyfrowej firmy Kodak. Jest to rozwiązanie niezwykle nowoczesne, dzięki któremu leczenie przebiega szybko i sprawnie, ponieważ lekarz wykonuje zdjęcia leczonych zębów bez ruszania się Pacjenta z fotela dentystycznego. Jesteśmy w stanie wykonać zdjęcie rentgenowskie zęba w ciągu kilku sekund i omówić je razem z Pacjentem na ekranie monitora. Dawka promieniowania przy użyciu tego urządzenia jest 10-krotnie mniejsza niż przy klasycznym zdjęciu małoobrazkowym. Na życzenie Pacjenta zdjęcie może być wydane na płycie CD, wysłane mailem lub wydrukowane.

Lampa BlancOne

Lampa BlancOne powszechnie uznawana jest za najskuteczniejszą i najnowocześniejszą wśród urządzeń tego typu. Wykorzystuje ona działanie termiczne energii świetlnej do przyspieszenia procesu wybielania zębów w gabinecie dentystycznym przy użyciu niższych stężeń preparatu i w krótszym czasie.

Kamera wewnątrzustna

Nasze fotele stomatologiczne wyposażone są w kamery wewnątrzustne, które wraz z monitorem LCD umożliwiają wizualizację procesu leczenia. Kamera w gabinecie to rozwiązanie korzystne zarówno dla lekarza, jak i Pacjenta. Wysokiej jakości obraz przesyłany do monitora LCD stwarza możliwość dokładnego przeglądu stanu zębów i zaprezentowania go bezpośrednio Pacjentowi. Wykorzystanie kamery wewnątrzustnej w diagnostyce pozwala na zwiększenie wykrywalności próchnicy i jednoczesny udział Pacjenta w procesie leczenia.

Endometr Raypex 5

Endometr to specjalistyczne urządzenie elektroniczne, które służy do dokładnego pomiaru długości kanału korzeniowego w trakcie leczenia endodontycznego. Dzięki temu możemy opracować i wypełnić kanał korzeniowy z pełną precyzją do samego końca.

Fizjodyspenser  NSK – mikrosilnik do implantacji

Mikrosilnik chirurgiczno–implantologiczny pozwala nam znacznie precyzyjnej oraz bezpiecznej  wykonywać szereg zabiegów chirurgicznych, związanych przede wszystkim z umieszczeniem implantów stomatologicznych. Urządzenie to może bezpiecznie ciąć lub nawiercać kość z odpowiednią prędkością i siłą, bez ryzyka przegrzania tkanek, co jest możliwe dzięki właściwemu chłodzeniu płynem fizjologicznym.

Sterylizatornia

Nasze gabinety wyposażone są we własną sterylizatornię. Procedura przygotowania narzędzi do sterylizacji odbywa się na najwyższym poziomie. Wykwalifikowane asystentki stomatologiczne dbają o higienę i sterylność narzędzi używanych przy zabiegach, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo naszym Pacjentom oraz personelowi Estetic-dent.

Nowoczesna aparatura

Nowoczesna aparatura

Bezbolesne leczenie

Bezbolesne leczenie

Bezpieczeństwo i pełna kontrola

Bezpieczeństwo i pełna kontrola

umów wizytę