O nas

Filozofia Estetic-dent.

Filozofią gabinetów Estetic-Dent jest przede wszystkim profesjonalne leczenie w takich zakresach jak: szeroko rozumiana stomatologia estetyczna, implantologia, protetyka, endodoncja (leczenie kanałowe), ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, ale także stomatologia dziecięca. Zdajemy sobie sprawę, iż piękny uśmiech jest jednym z najważniejszych elementów profesjonalnego wizerunku. Ale aby go uzyskać, trzeba zadbać o wiele aspektów – nie tylko o stan samych zębów i uzupełnienie ewentualnych braków w uzębieniu, ale także o zdrowie całej jamy ustnej. Dlatego też bardzo mocno akcentujemy rolę profilaktyki w naszych gabinetach – edukujemy w zakresie zdrowia zębów, dziąseł i całej jamy ustnej.

Wiemy, że fachowość lekarza obejmuje nie tylko jego kompetencje medyczne, lecz również to, w jaki sposób potrafi rozmawiać z Pacjentem, na ile umie odczytać jego potrzeby i jak wiele staranności oraz zaangażowania poświęca mu w trakcie całego procesu leczenia. Dlatego też Estetic-Dent  jest miejscem dla osób wymagających, ceniących sobie kompleksową opiekę dentystyczną w miłej atmosferze. To miejsce dla ludzi ciekawych wiedzy na temat leczenia i zdrowia swoich zębów, sposobów dbania o nie, ale także nowości wśród usług stomatologicznych. Stawiając na profesjonalną i kompleksową realizację świadczeń dentystycznych, dbamy o każdy szczegół Państwa wizyty w naszych gabinetach i poświęcamy maksimum uwagi każdemu Pacjentowi. Udowadniamy, że można leczyć zęby bez stresu i bólu, a przy okazji wywołać uśmiech na twarzach naszych Pacjentów. Zachęcamy do umówienia pierwszej wizyty – a jesteśmy przekonani, że zechcą Państwo powierzyć nam stałą opiekę nad usługami stomatologicznymi dla Państwa i Waszych najbliższych.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by opieka stomatologiczna stała się czymś więcej niż koniecznością, a gabinet stomatologiczny miejscem komfortowym, bezpiecznym i przyjemnym. Miejscem, w którym spełnia się marzenie o zdrowym i pięknym uśmiechu.


Przyjdź i przekonaj się sam! Będziesz oczarowany tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

lek.stom. Krzysztof Paweł Stokłosa, właściciel Estetic-Dent


Nowoczesna aparatura

Nowoczesna aparatura

Bezbolesne leczenie

Bezbolesne leczenie

Bezpieczeństwo i pełna kontrola

Bezpieczeństwo i pełna kontrola

umów wizytę