O nas

Krzysztof Paweł Stokłosa.

właściciel gabinetów Estetic-Dent, implantolog, główny lekarz prowadzący

Specjalizacje: implantologia, stomatologia estetyczna, protetyka

Tytuł lekarza stomatologa uzyskał na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoją wiedzę medyczną poszerzył, studiując także na Uniwersytecie Drezdeńskim, w Niemczech. Doktor Stokłosa swoje doświadczenie zdobywał, pracując jako lekarz dentysta w gabinecie stomatologicznym w Wiedniu, gdzie dzięki doskonałemu wyposażeniu, szkoleniom oraz pracy pod okiem najlepszych fachowców, nauczył się sprostać wymaganiom stomatologii XXI wieku. Następnym etapem na jego drodze zawodowej była praca w Krakowie, u boku doświadczonego endodonty, gdzie szkolił się w pracy z mikroskopem.  W roku 2013 ukończył prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie.

Dla doktora Stokłosy znaczenie priorytetowe ma najwyższa jakość przeprowadzonych zabiegów oraz bezpieczeństwo Pacjentów, dlatego swoją wiedzę i umiejętności systematycznie poszerza poprzez uczestnictwo w licznych kursach i kongresach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Specjalizuje się w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu, korzystając z najnowszych możliwości współczesnej stomatologii.

Poza pracą, zdecydowanie stawia na kondycję i aktywną formą wypoczynku, która pozwala mu zregenerować umysł, odprężyć się psychicznie i przywitać nowy dzień z uśmiechem. Kiedy pływa, jeździ na nartach lub rowerze, jest po prostu w swoim żywiole.
Krzysztof Paweł Stokłosa