Filozofia

Szanowni Państwo,

to dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność móc zaprosić Państwa do mojego gabinetu stomatologicznego Estetic-Dent. Moim zamierzeniem i jednocześnie życiowym marzeniem była chęć prowadzenia gabinetu, w którym przywitam moich Pacjentów z uśmiechem, zapewnię im bezstresową atmosferę w kameralnych warunkach, bezbolesne leczenie, najwyższe kompetencje oraz odpowiedzialne nastawienie, a na koniec pożegnam ich z poczuciem satysfakcji dobrze wykonanej pracy. Jestem dumny, że mogę zapewnić moim Pacjentom kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną, gwarancję najwyższej jakości i długotrwałe efekty leczenia. Mój gabinet wyposażony jest w nowoczesną aparaturę, dzięki której możliwe jest leczenie w sposób bezpieczny, bezbolesny i pod pełną kontrolą. Ponadto ja sam nie ustaję w ciągłym zdobywaniu wiedzy, doświadczenia i praktyki w zakresie szeroko rozumianej stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji (leczenie kanałowe), żeby nadążać za szybkim postępem w stomatologii. By móc oferować usługi najwyższej jakości, uczestniczę w szkoleniach, konferencjach, zjazdach, sympozjach oraz kursach praktycznych.

Jestem świadomy, iż każdy Pacjent obdarza mnie zaufaniem, więc robię wszystko by tego zaufania nie zawieść. W swojej pracy kładę ogromny nacisk na piękny uśmiech każdego mojego Pacjenta.

Przyjdź i przekonaj się sam! Będziesz oczarowany tym, co mogę dla Ciebie zrobić!

Miła atmosfera

Zapewniamy Państwu miłą atmosferę. Leczenie odbywa się w komfortowych warunkach. W Estetic Dent dbamy o dobre samopoczucie pacjentów. 

Nowoczesna aparatura

Zastosowanie nowoczesnej aparatury gwarantuje długotrwałe efekty leczenia.

Wszystkie zabiegi prowadzone są bezboleśnie, z wykorzystaniem najnowszej techniki i materiałów.