Krzysztof Paweł Stokłosa

Tytuł lekarza stomatologa uzyskałem na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoją wiedzę medyczną poszerzyłem studiując także na Uniwersytecie Drezdeńskim, w Niemczech. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując jako lekarz dentysta w gabinecie stomatologicznym w Wiedniu, gdzie dzięki doskonałemu wyposażeniu, szkoleniom oraz pracy pod okiem najlepszych fachowców nauczyłem się sprostać wymaganiom stomatologii XXI wieku. Następnym etapem na mojej drodze zawodowej była praca w Krakowie, u boku doświadczonego endodonty, gdzie szkoliłem się w pracy z mikroskopem.

Specjalizuję się w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu,  od licówek, koron i mostów  pełnoceramicznych po odbudowy materiałami kompozytowymi oraz leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu. Dlatego też staram się nieustannie doskonalić w tych kierunkach, uczestniczyć w różnych kursach.

W swojej pracy umiejętnie wykorzystuję swoją wiedzę praktyczną, wpływając na zmianę uśmiechu moich Pacjentów, przez co dodaję im pewności siebie oraz sprawiam, iż mają lepsze samopoczucie.

Poza pracą, zdecydowanie stawiam na kondycję i aktywną formą wypoczynku, która pozwala mi zregenerować umysł, odprężyć się psychicznie i przywitać nowy dzień z uśmiechem. Kiedy pływam, jeżdżę na nartach lub rowerze, jestem po prostu w swoim żywiole...